loading
Slider

درباره هلدینگ برازنده

_

برند تخصصی «هلدینگ برازنده» با کادری مجرب و پرسنل متخصص، متشکل از سه دپارتمان حقوقی، معماری و عمرانی، فعالیت خود را از سال 1385 به آدرس نیاوران چهارراه مژده به صورت تخصصی آغاز نموده و تاکنون بالغ بر حدود تعداد 80 قرارداد تخصصی مشارکت در ساخت، تعداد 50 پروژه طراحی و نظارت و تعداد 3 پروژه مسکونی ساخته شده شیک و مجهز به امکانات خاص با ایده پردازی نو در سطح منطقه یک و در قالب پروژه های مشارکت در ساخت و پیمان مدیریت، با رضایت کامل مالکین محترم و خریداران و سرمایه گذاران متعدد با استفاده از اکیپ اجرایی متخصص و آرشیتکت های بنام و معتبر منطقه ارائه نموده است.

پس از سال ها کسب تجربه در حوزه تخصصی مشارکت در ساخت و پس از صرف دو سال تحقیق و توسعه فنی (R&D) و آسیب شناسی کلیه چالش های موجود در مسیر درست مشارکت در ساخت، مفتخریم که پکیج جامع هویت فنی ساختمان (BTI) را که پروژه ملی کشور ماست را عرضه می داریم و این در حالی ارائه می گردد که این پروژه ملی در کشورهای در حال توسعه تنها در پروژه های ملی قابلیت اجرایی دارد و ما توانسته ایم در کشور عزیزمان این فناوری نوین را در پروژه های شخصی نیز به کار ببریم.

هلدینگ برازنده با تکیه بر بنیه علمی مجموعه خویش، توانسته است عضوی از پرچمداران و طلایه داران حوزه صنعت ساخت و ساز با تکیه بر میراث گرانبهای تجربه و اراده استوار و تلاش بی وقفه فرزندان میهن عزیز، به عنوان ارزش های متعالی سازمانی خود، در صنعت پر از چالش و مستقل حوزه ساختمان باشد.

Our activity
_

فعالیت های ما

نظارت

تعهد و مسئولیت پذیری بالای تیم ناظر هلدینگ برازنده و تسلط کامل بر متون قرارداد ، به عنوان ناظر منتخب از سوی کارفرما، به عنوان ناظر حقوقی و یا ناظر مقیم در پروژه های عملیات کارگاهی، به عنوان اصل اساسی در اصول نظارت مبنی بر سابقه درخشان تیم هلدینگ برازنده می باشد.

طراحی

مجموعه مهندسی هلدینگ برازنده با داشتن کادری مجرب و همراهی دانش فنی بالای مهندسان خود، این افتخار را دارد تا طیفی گسترده از پروژه‌های معماری و سازه اعم از تجاری، مسکونی و دکوراسیون داخلی را با بالاترین کیفیت به انجام رساند. کادر طراحی در این مجموعه با پشتوانه‌ی دانش معماری و بهره‌گیری از تکنیک روز جهان توانایی طراحی، محاسبه، نظارت و اجرای دقیق پروژه ها را داشته و با تلاشی گروهی طراحی بنایی معمارانه و سازه ای ایمن را تضمین می‌نماید.

مشارکت در ساخت

هلدینگ برازنده با همکاری متخصصین معماری، عمران، ساختمان، تأسیسات، مواد و متریال و … از طرف مالک و بسته به نیاز ایشان، اقدام به عقد قرارداد مشارکت در ساخت، هدایت و کنترل آن قرارداد می نماید.

اجرا

پروژه های مختلف اجرا شده توسط تیم های مهندسی هلدینگ برازنده گواهی بر توان فنی و اجرایی و همین طور دانش این مجموعه هستند که به شما در انتخاب متخصص برای پروژه های خود کمک خواهد کرد.

منشور ارزش های سازمانی

منشور ارزش های سازمانی بیانگر تعهد ویژه مدیریت مجموعه هلدینگ برازنده نسبت به مقوله کیفیت با تکیه بر حفظ ارزشمندی املاک بافت قدیمی و نوساز و پذیرش مسئولیت در مقابل مالکین و سازندگان می باشد. این مجموعه به دنبال خلق فضاهای مفید و مؤثر و شفاف می باشد. بدین وسیله کلیه پرسنل متعهد و مجرب هلدینگ برازنده با تمرکز بر مقوله مشتری مداری، همواره به دنبال راه های مؤثر جهت خدمت رسانی بهتر و نیز حذف چالش های موجود میان گروه های سازنده و مالک می باشد؛ باور این تیم بر این است که لزوماً واژه «خوب» (Good) کافی نیست و مشتاقانه به دنبال واژه «عالی» (The Best) می باشد، تیم هلدینگ برازنده همواره به دنبال یادگیری و خلق شیوه های نوین بوده و در حوزه فنی ساختمان سخاوتمندانه مشاوره می دهد.

اهداف متعالی سازمان

  • 1. ارتقای سطح کیفیت با تکیه بر حفظ ارزشمندی املاک بافت قدیمی و نوساز
  • 2. ایجاد منطق برد – برد در دو سوی رابطه مشترک مالکین و سازندگان محترم
  • 3. ارتقاء دانش فنی و علمی پرسنل با تکیه بر علوم روز، ارتباطات بین المللی و استانداردهای فنی
  • 4. رقابت سالم، حضور در جوامع و گروه های تخصصی و سمینارهای حرفه ای
  • 5. توسعه و تقویت زنجیره تأمین در حوزه های مالی و فنی در صنعت ساختمان

چرا با ما

شیوه ای نوین در جهت تکامل پروسه مشارکت در ساخت و افزایش حاشیه امنیت آن در قالب یک پکیج کامل با ارائه ده ها خدمات حرفه ای به عنوان خدمات پس از عقد قرارداد مشارکت در ساخت که به تفسیر بیان خواهد شد.

تخصصی کار کردن در هر زمینه ای ناخواسته شخص را محکوم به حرفه ای شدن در زمینه مورد نظر می نماید؛ سیستم هلدینگ برازنده با سابقه 12 سال تجربه در زمینه عقد قرارداد مشارکت در ساخت، مجزا از هوش و استعداد پرسنل حرفه ای و توانمند خویش، به دلیل تخصصی کار کردن در این حوزه توانسته است تجاربی را کسب نماید که از طریق آن رضایت مالکین محترمی که با تیم هلدینگ برازنده قرارداد مشارکت عقد نموده اند جلب نماید و این عزیزان با معرفی دوستان متقاضی مشارکت در ساخت به تیم هلدینگ برازنده حسن نیت و رضایتمندی خود را اعلام نموده اند. در مورد گروه سازندگان نیز به همین منوال عزیزانی که با سیستم هلدینگ برازنده وارد عقد قرارداد مشارکت شده اند با معرفی این سیستم به دوستان سازنده خود حکم قطعی و محکمی بر رضایتمندی خود از سیستم را بیان نمودند. هلدینگ برازنده تنها مرکز تمام سرویس خدمات تخصصی مشارکت در ساخت مفتخر به جلب رضایت مشتریان خود در حوزه مشارکت در ساخت می باشد. برند تخصصی هلدینگ برازنده کاملا مجزا از سیستم املاک مرسوم، به صورت تخصصی تمامی تلاش و همت خود را بر بخش مهم مشارکت در ساخت گمارده و از سیستم های خرید و فروش و رهن و اجاره املاک که به شکل مبتدی و مرسوم در بازار موجود می باشد به دور است.

Barazande Holding

دستاوردهای شگفت انگیز هلدینگ برازنده